Proje Bazlı Web Tasarımı

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Profesyonel Web Sitesi Tasarımı

* PHP,ASP, HTML dillerinden biriyle firmanıza ve bütçenize uygun standart ya da dinamik web siteleri.
* İsteğe göre, flash animasyonları veya tamamen flash siteler.
* Firmanızın tarihçesi, hizmetleri, amaç ve hedefleri, kısaca firmayla ilgili her şey.
* İsteğe göre tüm dünya dillerinde web sayfaları.
* Profesyonel grafik tasarımları.
* Ziyaretçilerinize web sitesinden sunabileceğiniz üyelik imkanları.
* Daha bir çok fırsat ve imkanlar.
* Ayrıca sık güncellemeler ile ziyaretçilerinizi son durumdan haberdar edebilme.

Web Sitesi Projesinin İçeriği

Standart Web Sitesi

Standart web sitesi; bilgileri sürekli değişmeyen, ürünleri sık güncelleme gerektirmeyen ya da internetten kendisine kolay ulaşım isteyen kuruluşlar içindir. Resimlerle tanıtım, şirket profili, ürün kataloğu, sık güncelleme gerektirmeyen duyurular, ulaşım ve irtibat için gereken bilgiler şeklindeki içerikten oluşur. Bu bilgiler Ana Sayfa, Şirket Profili, Ürünler, Tarihçe, İrtibat başlıkları altında beş sayfada yer alacaktır. İsteğe bağlı olarak sayfa isimleri değiştirilebilir, ilave sayfalar eklenebilir.

Tasarım Aşaması

Proje; ITM’ nin ön sunumu ile birlikte müşteri istekleri çerçevesinde ITM bünyesinde bulunan web uzman ekibi tarafından tasarlanacaktır.

Geliştirme Aşaması

Seçtiğiniz ürün, proje planında alınan esaslar çerçevesinde, ITM çalışanlarının oluşturdukları bir web uzman ekibi tarafından Türkçe olarak geliştirilecektir. İsteğe bağlı olarak tüm dünya dillerinde de hazırlanabilir. Bu süreçte gerekli çalışmada kullanılacak resim ve metinlerin bilgilerinin, web uzman ekibi tarafından belirlenmiş olan tüm yazı ve resim materyallerinin dijital formatta (eğer dijital formatta mümkün değilse yüksek kalitede taramaya imkan verecek bir şekilde) tarafımıza ulaştırılması müşteri sorumluluğundadır. İçeriklerin ve ilgili materyallerin gecikmesi sonucu projenin sonuçlanmasına mani olacak gecikmelerden ITM sorumlu olmayacaktır.

Deneme Aşaması

Geliştirme  aşaması sonunda ortaya çıkan ürün,  ITM tarafından test amaçlı olarak yayına alınacaktır. Söz konusu ürün eğer derhal web üzerinde yayına geçirilecekse gerekli olgunluğa ulaşana kadar Deneme Yayını adı altında kuruluşun web sitesinde yayınlanarak eksiklikler ve hatalar tespit edilecek ve test edilen web sitesi müşteri proje ekibinin de görüşleri alınarak son haline getirilecektir.

Web Bitimi

Denemeden geçmiş ve tamamen uygun olarak çalışan ve tüm fonksiyonları ve çalışma prensibi ile ürün, müşteriye teslim edilecektir.

Okunma 12544 defa
 

Bizi ve Teknolojiyi Sosyal Medyada Takip Edin...!