ITM TITANIUM EDITION

                     Geçmişte 2005 Yılında İstanbul'da kurulan ITM Yazılım bugün ülkemizde yazılım konusunda hızlı bir gelişim örneği göstererek Ticari ,Stok ve Muhasebe programları pazarında faaliyet gösteren özellikle PASLANMAZ SEKTÖRÜNE HİTAP EDEN İLK VE TEK OLAN YAZILIM ÇÖZÜMÜ ile Bunun Yanısıra Proje danışmanlığı,IT danışmanlığı,Web tasarımı,WebSEO ve Yazılım Danışmanlığı gibi konularda uzmanlık kazanmıştır.

             ITM Yazılımın ITM TITANIUM ile hedefi ,küçük, orta ve büyük ölçekteki işletmelerin tamamına cevap verebilecek Paslanmaz Sektörüne verim, sistem, kazanç ve zaman tasarrufu getirecek, Satış ve Üretim Alanında toplam kalite yönetimine yönelik bir anlayış sağlayacak , yönetimin almış olduğu yada alacağı kararları ile üretime yön ve hız verecek çözümler üretmektedir. ITM TITANIUM ile girişi yapılan tüm verilerin online olması nedeni ile tek tuşla kolayca kısa bir zaman içerisinde raporlama yapabildiği gibi sonuca bu sayede doğrudan her an ulaşılabilmektedir. Firmanızın sahip olduğu stokları ve durumu kolayca ve doğru görebilmek alınacak kararları doğrudan etkileyecek ve etkin kararların ve satışların yada üretim yapılmasına imkan sağlayacaktır.

                   Firmanızın ITM TITANIUM ile Bilgi, teknoloji ve iletişimdeki değişimi ve kullanımı size güçlü bir rekabet anlayışı sahip olan Paslanmaz Sektöründe rekabet refleksinizin güçlenmesine ve artmasına katkı sağlayacaktır. Firmanızda ITM TITANIUM ile stoklarınızı düzenleyecek , net olarak stok miktarını her an görebilecek ve personelinizle iş paylaşımını kolayca ve dengeli yapabileceksiniz. Alışlarınızda , Satışlarınızda , Üretiminizde ve diğer konularda en büyük yardımcınız olacak.Programınız paslanmaz diliyle konuşacak.Alış ve Satış Kur risklerini takip edip görebilecek ölçeklendirebileceksiniz.Muhasebenize entegre olduğundan tekrar veri girişi yapmayacaksınız. Barkod basımı ve etiketleme konusunda da size yardımcı olacak ve artık ürününüzün üzerinde size ait ve ürüne ait net bilgiler programa bakmadan görebileceksiniz. Size müşteri tarafında da prestij kazandıracaktır. Alınan veya satışı yapılan ürünlerin sertifakalarını rahatca saklayabilecek veya mail,faks yada çıktı olarak gönderebileceksiniz.

                 Programın sektöre ve firmanıza kattığı birçok şeyi kullandıkça daha iyi anlayacaksınız.Artık şirketler yeni rekabet ve piyasa koşullarına göre bilgi ve iletişim mimarisini tasarlıyarak, altyapısını kuruyor ve sektörde farklılaşmaya çalışıyor işte biz burada ITM TITANIUM ile bu farkı Size oluşturabileceğimize inaniyoruz. Sizde sektörde bu gelişmelere ayak uydurmak ve programımızın faydalarından yararlanmak için bizi arayabilirsiniz. Size programımızı daha detaylı anlatan bilgiler ulaştırabilir hatta bu konuda daha detaylı sunumu gerek yerinizde gerekse firmamızda gerçekleştirebiliriz.

 

 

 

Bizi ve Teknolojiyi Sosyal Medyada Takip Edin...!